O inwestycji

O nas

JOH – KAM Sp. z o.o. została zarejestrowana w czerwcu 2016 roku w celu przeprowadzenia inwestycji deweloperskiej „Biały Dom” w Kołobrzegu przy ulicy Bałtyckiej. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, która realizowała trzy etapy Osiedla Bursztynowego, sprawia, że wiemy jak spełniać oczekiwania przyszłych nabywców. Wszystkie przedsięwzięcia zostały płynnie przeprowadzone, a sprzedaż lokali odbyła się zgodnie z założeniami.

czytaj dalej

Jako doświadczony zespół kompleksowo czuwamy nad sprawnym przebiegiem prac na naszych  Osiedlach oraz sprawnie zarządzamy całym procesem inwestycyjnym. Oferujemy mieszkańcom zarówno wysoką jakość jak i profesjonalną opiekę. Dajemy Klientom  poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami,  zapewniając podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.

W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na naszych Osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań z naszej oferty to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Inwestuj nad morzem!

Zakup mieszkania nad morzem to doskonała lokata na przyszłość. Decydując się na zakup mieszkania w „Białym Domu” inwestujesz w dochodowe przedsięwzięcie. Na lokalnym rynku funkcjonuje wiele firm, które pomogą Ci najefektywniej wykorzystać Twój lokal. W ciągu kilku lat zainwestowane w zakup mieszkania pieniądze zwrócą się z nawiązką. W ten sposób mieszkanie stanie się czymś więcej niż nieruchomością – to znakomity produkt inwestycyjny, który zarabia dla Ciebie!

Bezpieczny zakup

Gwarancją bezpieczeństwa Inwestycji jest finansowanie jej przez Bank PKO BP. Współpraca z tak uznanym na rynku Bankiem umożliwia korzystne warunki zakupu poprzez system płatności 10/90. Oznacza to, że Klient przy podpisaniu umowy deweloperskiej, w formie aktu notarialnego, wpłaca jedynie 10% wartości lokalu, a pozostałe 90% dopiero po oddaniu budynku do użytkowania. Gwarantujemy naszym Klientom bezpieczeństwo transakcji oraz porady dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.